Historicky první mobilní dům byl postaven v roce 1870, na pláži pro bohaté občany v Severní Karolíně. Tehdy byl přesunut koňským spřežením. Později na tento způsob začaly vznikat karavany, které byly využívány k rekreaci. Postupem času se vývoj posunul až do dnešní podoby, kdy mobilní domy jsou již určeny k trvalému bydlení pro celé rodiny. Dají se koupit od menších se dvěma místnostmi až po velké se třemi a více pokoji. Proč ho ještě nemáte vy?
Výhodou, pro kterou stojí za to se podívat na mobilní domy v nabídce, není jen dostupná cena samotného domu, ale i jeho vybavení. Každý je již vybaven nábytkem. Stačí se jen dívat a vybírat.Věříme, že naše nabídka vás zaujme.Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli případnými dotazy.

Bydlíme levně!

Tuto větu jistě příliš často neuslyšíme.Kdo dnes může říci, že bydlí levně? Ten, který bydlí v pronajatém bytě, určitě ne. Měsíčně dává peníze do něčeho,co nikdy nebude jeho.Ten, který bydlí ve vlastním domě, postaveném či zrekonstruovaném díky hypotéce, to ještě dlouhá léta říkat nebude.Chcete to být právě vy, kdo tuhle větu bude moci používat? Prohlédněte si naše mobilní domy a pak se rozhodněte. Nebudete litovat.